Zarząd fundacji i szkoły:

Łukasz Sosna

Lider Szkoły Uwielbienia, Członek Zarządu Fundacji Projektu Przebudzenie.

Marta Miłuńska

Lider Szkoły Uwielbienia, Członek Zarządu Fundacji Projektu Przebudzenie.

Janusz Serafin

Lider Szkoły Uwielbienia, Prezes Zarządu Fundacji Projektu Przebudzenie.

Szkołę Współtworzą:

Magdalena Jeleń

Anna Sosna

Mateusz Marchel

Marek Miłuński

Opieka Duszpasterska:

TEAM:

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Name Goes Here

LEKCJE WOKALNE:

Katarzyna Danek – Wokalistka ,pianistka, pedagog (pracuje korzystając z technik SLS). Autorka tekstow i kompozytorka. Współtworzy Kahal.U . Występowała z zespołem „Carrantuohill” oraz z big bandami takimi jak Kurcbend .

LEKCJE WOKALNE:

Ania Sosna, Ania Serafin , Paula, Kasia, Ania Kujawiak, Kasia Mikulska, Ania Pławecka, Agnieszka Wałach, Ewa Miłuńska

zajęcia muzyczne prowadzą:

GITARA:

Mateusz Głuszak Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.
Muzyk sesyjny.  Artyści, z którymi pracował:
 Robert Janowski, Monika Kuszyńska, Patrycja Gola…

FORTEPIAN:

Łukasz Piechota –Pianista, aranżer, kompozytor, pedagog . Absolwent Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach.
Muzyk sesyjny ,współpracujący z na stałe z Urszula ,. Gabriela Blacha i wiele innych.

GITARA BASOWA:

Wojciech GąsiorBasista, aranżer, muzyk sesyjny, multiinstrumentalista, pedagog, absolwent Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Pracował z wieloma uznanymi artystami grając jazz, gospel, soul oraz pop-rock. Razem z żoną Gabrielą tworzą takie  projekty jak GGduo czy Gabriela Gąsior&Holy Noiz. Muzyk zespołu Kahal.U.

TRĄBKA:

Jakub GajdaAbsolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Trębacz aktywny zarówno jako muzyk sesyjny i koncertujący. . Współpracował z wieloma orkiestrami i big bandami oraz artystami takimi jak: Miuosh, Kuba Badach, Krzesimir Dębski oraz grupa Carrantuohill.

SAKSOFON:

Łukasz SosnaŁukasz Sosna . Muzyk absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach , lider Uwielbienia we wspólnocie Kahal .Prowadzi Szkołę Muzyki Rozrywkowej SMR . Lider zespołu Kahal.U . Od wielu lat związany z uwielbieniem

FLET ETNICZNY:

Katarzyna Gacek-Duda flecistka  ,propagatorka fletów etnicznych polski i świata. Ukończyła Akademię Muzyczną  w Katowicach . Gra z takimi  zespołami jak Mate.O , Gabriela Gąsior, orkiestra Aukso

PERKUSJA:

Kamil Wójcik –Muzyk sesyjny , pedagog, perkusista Kahal.U ,współpracował z wieloma znanymi artystami, Maciej Maleńczuk i Małgorzata Ostrowska (z chórem 6 na 6).
Z zespołem Tabu grał na największych scenach i festiwalach w Polsce.

REALIZACJA I PRODUKCJA DŹWIĘKU:

Rafał Hilbrycht – realizator dźwięku, basista, producent, absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi. Współpracuje z zespołami LET HIM RUN, Kahal.U, Armia Dzieci, GGduo, Kadosz Uwielbienie. Na co dzień zajmuje się postprodukcją audio i mixem. Związany ze wspólnotą Kahal gdzie odpowiada za mix audio na potrzeby streamingu. Jego pasją jest muzyka uwielbienia i dbanie o jej jakość.

Zespół Mentorski

Wspólnota ABBA